X
تبلیغات
رایتل

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

طبق برنامه ریزی سه ماهه باشگاه برنامه با حضور 15 نفر اجرا گردید .ساعت 5 صبح با یک دستگاه مینی بوس  از هشتگرد به سمت روستای مهران حرکت کردیم و ساعت 7/17 دقیقه به مهران رسیدیم و با گام های آقای جلیوری و عقبداری آقای ارسطو آقا احمدی به حرکت پرداختیم .هوا کمی سرد ولی مطبوع بود آسمان مهران هم کمی ابری بود ولی انرژی همنوردان نوید صعودی لذت بخش میداد.

حدود ساعت 8/50 برای صبحانه کمی استراحت کردیم و بعد از 10 دقیقه با بستن گتر هایمان به دل برف ها زدیم کم کم آفتاب رخ نمود. هوا بسیار دلچسب شد و با نزدیک شدن به سنگ ها خود را به چالش کشیدیم و با دست به سنگ شدن از آنها گذر کردیم . گروه بسیار عالی از این مرحله گذشت. همه با قدرت بالا و نظم در خور گروه رعایت مسائل ایمنی از صخره ها گذشتیم و در ساعت 11/20 دقیقه بر روی قله ایستادیم.  بعد از چند عکس یادگاری به سمت پایین سرازیر شدیم .مناظر زیبا یی از قله دیده میشد ولی هوا نزدیک به خراب شدن بود و ما را به ناچار به سمت روستا کشاند، گروه از یال تابستانه صعود کرد که درگیری با سنگ را داشت و برای برگشت از یال زمستانه برگشتیم که برف نسبتا زیادی داشت و در ساعت 1/30 به روستا رسیدیم و به سمت هشتگرد حرکت کردیم.

افراد شرکت کننده :مهدی ازادفلاح (سرپرست) -رضا جلیوری (مسئول فنی) -ارسطو آقا احمدی (عقبدار) -مهدی زعیم (راننده) -سارا پالیزدار -الهه بیرامی -فروزنده -دکتر نجفی -ناصر زارع -شاهین فر -خدادادی -اکبر یوسفیان -علیرضا یوسفیان -علیرضا حسینی -مهدی حسینیتاریخ : جمعه 8 بهمن‌ماه سال 1395 | 08:58 ب.ظ | چاپ | نویسنده: سایه | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.